Zákazník a jeho snadný nákup vstupenek je pro nás prioritou. Neustále se proto snažíme vylepšovat náš web tak, aby se návštěvníci neztráceli v přehršli nabídek a mohli své vstupenky koupit během chvilky. Proto jsme upravili přihlašovací proces, který pro zjednodušení popíšeme v příkladech:

Nový zákazník

Zákazník, který u nás nakupuje poprvé, zadá při nákupu vstupenek jen svůj e-mail, jméno a příjmení (případně další údaje, které vyžaduje pořadatel akce). Systém mu pak vygeneruje heslo, pod kterým se v budoucnu může přihlašovat.

Stávající zákazník

Při opakovaném nákupu pak má návštěvník 2 možnosti. Pokud se přihlásí pomocí e-mail a hesla, nemusí u většiny akcí vyplňovat žádné další údaje a v rychlosti nakoupí. Pokud si ale například nepamatuje heslo, nemusí se přihlašovat, pouze zadá svůj (již registrovaný) e-mail, na který mu vstupenky přijdou. Na Ticketonu se tak již nesetkáte s neoblíbenou hláškou “tento e-mail již je registrován, musíte se přihlásit”!

 

Může se to zdát jako malá změna, věříme ale, že mnoha zákazníkům zjednoduší nakupování lístků. Zkoušeli jsme to a vstupenku na Ticketonu lze nyní pořídit za 1 minutu!

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.