Nabídnout návštěvníkům jednoduchou možnost nákupu vstupenek přímo na oficiálních stránkách akce je jedním z cílů Ticketonu. Připravili jsme proto sadu widgetů a dalších prvků pro webové stránky i Facebookové profily našich partnerů. Už tak nemusí ve svých propagačních materiálech odkazovat na prodejní síť třetí strany, jako prodejní kanál budou sloužit přímo stránky akce.

Naše widgety jdou velice snadno nastavit v administraci, přizpůsobit vzhledu webu a jednoduše do něj widget vložit. Můžou zobrazovat jak pouze jednu akci, tak více termínů jednoho představení. Možné je také připravit widget zobrazující všechny pořádané akce.

widget - ticketon

Velkou výhodou je, že widgety jdou využít také pro Facebookové stránky pořadatelů, klubů i jednotlivých akcí. Ty tak mohou být svým návštěvníkům zase o krok blíž.

widget ticketon na fb

Pořadatel tak už ve svých reklamách nemusí uvádět “vstupenky koupíte v síti XYZ” a dělat tak reklamu jinému subjektu, stačí návštěvníky směřovat na své webové stránky, kde vstupenky pohodlně nakoupí. Našim partnerům samozřejmě s implementací widgetu na web nebo Facebook rádi pomůžeme.

 

Jak funguje předprodej vstupenek?

 

 

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.