Vstoupili jsme do nadějného projektu z oblasti kultury a volnočasových aktivit Navečer.cz. Díky spojení Navečer.cz a Ticketon.cz vzniká soubor služeb, které zákazníka provedou celým procesem při obstarávání každodenní zábavy. Navečer.cz zajistí inspiraci, tipy na akce a prodej vstupenek, Ticketon.cz zase moderní a bezproblémový vstup na akci bez zdržování ve frontách a u pokladen.

Chceme vytvořit nový způsob, jak mohou lidé nakupovat zábavu. Jednoduše, moderně a rychle. Nebudeme primárně motivovat slevami, ale hlavně rozmanitostí a kvalitou nabídky a její snadnou dostupností. Partnerství s Navečer.cz tedy na jedné straně přinese širokou nabídku kulturních a volnočasových aktivit, a na té druhé propojení s jednoduchým systémem nákupu vstupenek v síti Ticketon.

Navečer startuje tento čtvrtek a tak do startu již zbývá pouze pár dní. Není to běžné vstupovat do projektu ještě před jeho startem, ale našli jsme při jednáních spousty synergií, které nám umožní zrychlit získávání obchodních partnerů a umožní partnerům nabídnout rozmanitý mix možností.

V současné době navíc jednáme o několika dalších strategických partnerstvích z kulturní branže a produkce. I do budoucna se máte na co těšit. Vstup do kulturní branže myslíme naprosto vážně a plánujeme rozhýbat stojaté vody. Zanedlouho spustíme úplně nový portál, který bude také z oblasti kultury. Ale to až příště. Podzim bude ve znamení nových služeb.

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.