Praha, 19. září 2013

Vstupenkový systém Ticketon.cz, který působí na českém trhu od roku 2012, dosáhl dalšího významného úspěchu. Od září 2013 se stal oficiálním vstupenkovým partnerem Národního divadla v Praze. Ticketon.cz tak rozšiřuje nabídku o kompletní repertoár představení naší první scény včetně slavných inscenací s Miroslavem Donutilem (Revizor, Sluha dvou pánů).

Vedle Národního a Stavovského divadla firma úzce spolupracuje rovněž s kultovní pražskou scénou La Fabrika, Státní operou Praha anebo s jazzovými kluby.

Ticketon.cz se specializuje na moderní trendy v ticketingu, které pořadatelům zaručí efektivní nástroje prodeje při zachování nízkých nákladů. Během relativně krátké doby existence se Ticketon.cz podílel na prodeji vstupenek a marketingu koncertů, hudebních festivalů, divadelních představení a dalších akcí, kde účinkovali Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert, Bára Basiková, Jan Budař, Čechomor, Marek Ztracený nebo Xindl X.

Firmu Ticketon.cz vlastní Martin Kasa (zakladatel jedné z největších sítí internetových obchodů ve střední Evropě – Kasa.cz, Hej.sk) společně s Viktorem Mastníkem (dříve dlouholetým ředitelem digitální divize McCann-Erickson). Pozici obchodního ředitele ve společnosti zastává Janis Sidovský, uznávaný manažer a producent.

Kontakt
Lukáš Krejča
Marketing Manager
lukas.krejca@ticketon.cz

 

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.