“Někteří lidé si myslí, že dobrým tanečníkem se musíte narodit, ale všichni dobří tanečníci, které znám, se museli učit a tvrdě trénovat,” říkával americký zpěvák a tanečník Fred Astaire. Pokud vás tanec baví a zajímá, přijměte naše pozvání do nově otevřeného tanečního centra STAGE.

Do tanečního centra STAGE si nyní na Ticketonu můžete koupit permanentku na 5 nebo 10 vstupů, co vás zde čeká? “Stage je nově otevřené taneční studio přímo v centru Prahy. Naše vize je pozvednout úroveň výuky tance v Praze. Výsadou našeho krásného studia jsou nádherné dobové sály a naši lektoři, kteři jsou opravdu špičkami ve svém oboru. Stage je skvělým místem pro relax a načerpání nové energie pro všechny ůrovně tanečníků,” přibližuje manažerka tanečního centra Kateřina Novotná vizi nabídnout všem zájemcům o tanec – začátečníkům, pokročilým i profesionálům, dospělým i dětem – takové prostředí, které bude svými parametry splňovat špičkové standardy podobných lektorských center v New Yorku a Londýně.

Taneční centrum Stage, zdroj: stagepraha.cz

Taneční centrum Stage, zdroj: stagepraha.cz

Permenentka na taneční lekce tak může být třeba skvělým dárkem, i když by obdarovaný měl s tancem minimální zkušenosti. Lekce v tanečním centru Stage jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, napříč všemi úrovněmi a lekcemi se ale můžete spolehnout na jednu jedinou věc: vždy vás zde budou učit ti nejlepší.

V nabídce centra, které sídlí kousek od Náměstí míru, najdete například African Dance, House Dance, Poppin, Jazz Dance, Contemporary, New Jack Swing a spoustu dalších stylů. Výuka probíhá v nově zrenovovaných tanečních sálech o rozměrech 101m² a 59m².

Taneční centrum Stage, zdroj: stagepraha.cz

Taneční centrum Stage, zdroj: stagepraha.cz

Stage to nejsou jen pravidelné lekce, ale také výjimečné akce. “O víkendech pořádáme speciální workshopy, které jsou zaměřené na určitý druh tance. V nejbližší době je to Krump a Progressive, Latin Hustle a New Style Hustle, Poppin a Beat box. Nesmím zapomenout na skvělý projekt MAKE THAT CHANGE – CHARITY BY DANCE, který je určen pro ty, co chtějí pomoci všem z dětského domova Klokánek. Iniciátorem je taneční skupina X-Style Europe a Stage,” říká Kateřina Novotná.

Neváhejte a pořiďte si permanentku na 5 nebo 10 lekcí v tomto výjimečném tanečním centru.

Koupit permanetku

5 vstupů – 1 000 Kč | 10 vstupů – 1 899 Kč

 

 

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.