Počítejte s tím, že na konci srpna potkáte v Praze mnohem víc motorkářů, než je obvyklé. Právě 29. – 30. 8 se totiž na holešovickém výstavišti konají Prague Harley Days. “Akce bude v první řadě unikátní tím, že nepůjde o klasický motorsraz jak ho zná většina lidí, ale o multižánrovou společenskou akci,” říká jeden z pořadatelů Josef Mlejnek.

Jeho slova potvrzuje i program akce: vedle očekávané výstavy motocyklů v něm najdeme vystoupení DJs, koncerty kapel Arakain, Tublatanka a dalších. Nechybí kaskaderská a FMX show, těšit se můžeme na volbu Miss, módní přehlídku nebo Pole Dance Battle.

Kromě všemožných Harleyů, ať už nových v rámci motosalonu a demo jízd nebo těch ostatních s nimiž přijedou účastníci srazu z celého světa, si návštěvníci přijdou na své aniž by třeba na motorce přijeli nebo ji dokonce vlastnili – při sledování zápasů v thajském boxu, volbě miss, koncetrů známých kapel,” komentuje Josef Mlejnek nabitý program.

Na Prague Harley Days budou vítání všichni bez rozdílu motocyklu, věku, pohlaví, prostě všichni kdo se chtějí poslední prázdninový víkend pobavit ve společnosti Harley-Davidson a svobodného životního stylu. Díky tomu, že půjde o jednu ze zastávek na trase na megasraz Harley-Davidson v rakouském Faak am See se návštěvníci můžou těšit na motorkáře z celého světa. Letošní Prague Harley Days totiž do svého kalendáře zařadil klub HOG (Harley Owners Group) čítající přes milion členů po celém světe.

Vrcholem akce bude bez pochyby spanilá jízda s kapacitou 1500 motocyklů. Pořadatelé slibují, že to bude zážitek, na který se nezapomíná. Akce probíhá tři dny, páteční program rozhodně nebude jen zahajovací. “Doporučuji přijít už v pátek, kdy se v pravém křídle Průmyslového paláce od 19 hodin představí borci v ringu – zápasy thajského boxu vyvrcholí finálovým kláním o titul Mistra ČR v Muay thai! Sobotní emoce spanilé jízdy poté večer doplní ženská krása – porota složená např. z profi boxera Lukáše Konečného zvolí Miss Prague Harley Days 2014. Program bude dál pokračovat pole dance battlem (tanec kolem tyče) nebo módní přehlídkou poslední kolekce oblečení Harley-Davidson.

Díky rozsáhlé Family zóně s programem pro děti – moderovanými soutěžemi o ceny americké hračkářské legendy Mattel nebo vystoupení Markéty Konvičkové – jsou PHD akcí pro celou rodinu.

Samozřejmě se Prague Harley Days ponesou ve znamení motocyklů Harley-Davidson, ale tyhle úžasné stroje se 111letou tradicí budou jen jakousi červenou nití celé velkolepé události. Program je tentokrát koncipován pro celou rodinu a součástí akce bude také skvělé jídlo a pití z vybraných restaurací a barů,” uzvaírá Josem Mlejnek.

Na Ticketon.cz můžete zakoupit výhodný Rally Pack, který obsahuje:
• triko s motivem Prague Harley Days 2014 (volitelná velikost)
• odznak číslovaná edice
• nášivky
• součástí Rally Packu je parkování motocyklu na akci
• garantované místo ve spanilé jízdě Prahou pro jeden motocykl
• vstup na večerní programy obou dnů

 

 

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.