V posledních 14 dnech jsme pilně pracovali a pomalu se blížíme do finále spuštění. Pokud vše půjde i nadále podle našich představ, v příštím nebo přespříštím týdnu spustíme základní funkcionalitu prodeje vstupenek veřejně. Následně budeme nabídku služeb rozšiřovat.

Příklad jednoho z několika widgetů od Ticketon (obsah widgetu je testovací a tuto konkrétní akci Mňágy Ticketon nenabízí. Autora fotky jsme na internetu nenalezli, tímto se omlouváme a děkujeme autorovi za vypůjčení pro ilustraci)

V současné době testujeme již všechny možnosti zakládání akcí pořadateli. V Ticketonu můžete na rozdíl od běžných vstupenkových firem akce zakládat přímo vy se všemi nastaveními.

Testujeme doručování vstupenek všemi kanály, jejich ověřování, generování listů návštěvníků (elektronicky tak papírově 🙂 ) apod.

Také řešíme mobilní aplikaci a pracujeme na testování našeho API.

Stejně tak neleníme v obchodní činnost. V současné době vyjednáváme s několika velmi zvučnými brandy o spolupráci. Nevíme, zda je to naším nadšením, ale z většiny schůzek odchází naši partneři stejně natěšení jako my.

Ticketon všem pořadatelům umožnuje velmi jednoduše prodávat vstupenky elektronicky přímo ze svých stránek. Kdo čeká hlášku typu „Vstupenky koupíte v sítí XY “, se velmi plete. S Ticketon budete nakupovat přímo na stránkách pořadatelů (měst, divadel, dějišť, …) aniž byste si toho jako zákazník všiml. Když pomineme naprostou jednoduchost, která vás snad upoutá.

Pořadatelům akcí (divadlům, veletrhům, festivalům ale třeba i konferencím) nabízíme řadu nástrojů. Do stránek vložíte malý kód a okamžitě prodáváte online. Snadněji to podle nás už nejde.

Pokud máte jakékoliv dotazy z řad partnerů, tak zákazníků, neváhejte se nám ozvat. Těšíme se na kontakt s vámi.

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.