Navštívili jsme Benátskou noc 2013 a přinášíme vám skromnou mini-recenzi z této akce.

Festival Benátská noc se letos podruhé konal v areálu Vesec u Liberce. Myslíme, že Vesec je pro festival správné místo. Dostatek prostoru pro stanové městečko i chillout zóny a krásný pohled na rozsvícený Ještěd jsou toho jasným důkazem. Také pořadatelé si nový domov festivalu pochvalují.

Co se týče programu, největším tahákem byli letos finští Nightwish, které jsme si nenechali ujít ani my. Kapela v čele s nepřehlédnutelnou zpěvačkou připravila na večer skvělou show plnou ohňů, světel, metalového nářezu i melodických linek. Koncert trval téměř dvě hodiny a kotel fanoušků tak odcházel spokojen i bez přídavku. Na druhé stage v tu dobu vystupovala Aneta Langerová, která své početné příznivce, kteří si kvůli ní nechali ujít hlavní hvězdu, nezklamala a předvedla tradičně silný a čistý hudební zážitek.

Jako novinka se letos na festivalu objevily vratné kelímky na pivo, které jsme si zastrčili za pas a šetřili tak přírodu. A to se nám líbí, protože v Ticketonu máme přírodu také rádi – proto můžete všechny své vstupenky přinést v chytrém telefonu, bez nutnosti tištění na papír.

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.