Již dříve jsme vás zde na blogu informovali, že naší rolí v prodeji vstupenek není budování brandu Ticketon do obrovské šíře. Naopak chceme partnerům dát do rukou takové nástroje, aby snadno mohli prodávat vstupenky ze svých stránek. Přesně v duchu výše uvedeného mají již dnes naši partneři možnost prodej prezentovat a vložit do svých stránek.

Varianta č. 1 – tlačítko prodej konkrétní akce
U každého představení v detailu má partner možnost kliknout na uložení kódu do clipboardu a tento kód vložit do svých stránek. Tím celá integrace končí a partner ihned prodává.

Varianta č. 2 – představení celého programu
Podobně jako u varianty č. 1 má i zde partner možnost zkopírovat krátký kód do své stránky a v daném místě se mu vypíše seznam všech představení k prodeji.

Tento kód partneři jednoduše zkopírují na své stránky pro použití lightboxu.Varianta č. 2B – lightbox
Funkčnost je naprosto stejná jako u varianty předešlé s tím, že je přidán ještě malý kousek kódu navíc a všechny akce se vypíšou pěkně v lightboxu. Pokud vám toto slovo nic neříká, patrně ho znáte z aplikací jako je Facebook, kde se přes něj zobrazují fotografie (obsah stránky zešedne a pozornost je věnována tomuto objektu).

Všechny varianty mají možnost kombinace. Mimochodem na dalších možnostech intenzivně pracujeme. Původně jsme chtěli převést i platbu na webové stránky partnerů, ale to není bohužel na základě smluvních podmínek možné.

Všechny výše uvedené varianty platí jak pro verzi vstupenek ZDARMA, tak pro program PARTNER. Díky a těšíme se na vaše reakce.

PS: Už jste přes nás nakoupili nějakou vstupenku? Ne?! Zkuste případně nasdílet naše služby vašemu pořadateli. Děkujeme za váš zájem a pomoc.

Lightbox Widget v akci na stránkách partnera

Lightbox widget v akci na stránkách partnera.

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.