Odbavování vstupenek na jakékoli akci nemusí být vůbec noční můrou. V Ticketonu máme různá řešení pro různé typy akcí – ať už je to klubový konzert, divadelní představení, konference, sportovní akce, nebo velký festival. Našim cílem je, aby kontrola vstupenek probíhala rychle a spolehlivě.

Připravili jsme pro vás aplikaci Ticketon (zatím pro Android), kterou si můžete zdarma stáhnout do svého mobilu přes Google Play. Aplikace funguje i pro akce, které si u nás vytvoříte zdarma. Funguje to jednoduše: do aplikace se přihlásíte pomocí vašeho uživatelského účtu, který máte u nás, poté vložíte kód vaší akce a aplikace sama načte všechny zaplacené či rezervované vstupenky.

A můžete začít odbavovat. Buď v režimu online – vstupenky se blokuji rovnou i na webu, nebo v režimu offline – vstupenky se blokují v mobilu, po zpětném připojení na internet se odblokují i na webu a vy tak máte detailní přehled, kdo vaši akci navštívil.

Průměrná doba odbavení jedné vstupenky jedním mobilem je 3 vteřiny. Za 1 minutu je to 20 prověřených vstupenek, za 30 minut je to 600. Když použijete 10 mobilů, tak za 30 minut zkontrolujete 6 tisíc návštěvníků 🙂

Ukázka z jedné akce zde:

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.