Tuto sobotu 22. června proběhne první ročník Maloskalské noci – jednodenního rodinného festivalu v krásném prostředí Malé Skály, který navazuje na tradici Benátské noci. Pořadatelé chystají mnoho doprovodných atrakcí pro děti – velkou dětská herní zónu, malování na obličej, skákací hrad, a další. Na dospělé pak čeká tradiční neckyáda.

Na Malou Skálu se tak vrací festivalová atmosféra poté, co se Benátská noc přesunula do areálu ve Vestci. Pořadatelé si ale pro návštěvníky připravili nabitý line-up. “Tahákem bude určitě vystoupení Richarda Müllera. Z jiného soudku pak také Jaroslav Uhlíř. Ale největším lákadlem je hlavně krásné prostředí Malé Skály,” říká hlavní pořadatel festivalu Pavel Mikez. Vedle zmíněných interpretů zahrají třeba MIG 21, Anna K, Eddie Stoilow nebo Walda Gang.

Maloskalská Noc má být rodinným festivalem, který není jen o hudbě. “Pro děti je připravena velká herní zóna. Pro dospělé pak spousta překvapení od našich partnerů. Odpoledne také mohou zhlédnout, či se přímo účastnit tradiční neckyády na Jizeře, kde mohou mimo jiné vyhrát vstupenky na odpolední program.

Přestože organizátoři prostředí Malé Skály dobře znají, jsou sami zvědaví, jak lidé tento nový festival přijmou. “I když jsme na Malé Skále dělali 19 let festival, letos je to trošku nové. Máme trošku trému, jak to dopadne a zda nový festival lidé přijmou. V duchu si říkám, že to dopadne celé dobře,” dodává za organizátory Pavel Mikez.

Vstupenky můžete stále zakoupit online zde.

Maloskalská noc – 22. června 
Malá Skála, cena: 490,- Kč

Share on FacebookShare on Twitter
Share via email Share

Diskuze je uzavřena.